путь к успеху

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » путь к успеху » Юридический раздел » Як здійснюється розподіл бізнесу між подружжям у разі розлучення?


Як здійснюється розподіл бізнесу між подружжям у разі розлучення?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Форумчани, усім привіт, я прийшла до вас за порадою, скажіть, будь ласка, як здійснюється розподіл бізнесу між подружжям у разі розлучення? Я сама з Києва, і хотілося б більше дізнатися на цю тему, спираючись, звичайно ж, на наші українські закони.

0

2

Думаю, що скрізь законодавство плюс мінус однакове, і свідчить, що нажите в шлюбі майно, у разі розлучення ділиться навпіл. Це стосується і бізнесу.

0

3

Так, звісно, все нажите у спільному шлюбі чоловіком і дружиною в разі розлучення має ділитися навпіл, окрім усього, що прописано в шлюбному договорі. Якщо, припустімо, у шлюбному договорі написано, що бізнес ваш або вашого чоловіка, то тому він і дістанеться в разі розлучення.

0

4

Скажіть, а ви зі своїм чоловіком укладали шлюбний договір? Якщо так, то, гадаю, проблем із розподілом майна у вас не повинно виникнути, а якщо ні, то вам обов'язково потрібно звернутися по допомогу до професіоналів, які повністю вирішать вашу ситуацію. Наприклад, ви можете звернутися з питання поділу бізнесу між подружжям у разі розлучення сюди https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/famil … druzhzhyam.

0


Вы здесь » путь к успеху » Юридический раздел » Як здійснюється розподіл бізнесу між подружжям у разі розлучення?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz