путь к успеху

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » путь к успеху » Компьютеры и другая электроника » Купівля смартфона


Купівля смартфона

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Привіт всім! Хочу купити собі новий смартфон, але не можу ніяк визначитись з брендом і моделлю. Порадьте мені хороший мобільний телефон, і де найкраще його купувати, щоб не переплачувати.

0

2

Мурка написал(а):

Привіт всім! Хочу купити собі новий смартфон, але не можу ніяк визначитись з брендом і моделлю. Порадьте мені хороший мобільний телефон, і де найкраще його купувати, щоб не переплачувати.

В наш час дуже великий вибір інтернет магазинів де великий вибір техніки. Я свій мобільний купувала на Rozetka через те, що я до нього звикла. Якщо говорити про телефон, то я вже не вперше собі купую Samsung через те, що він для мене звичний, не хочу міняти на інші.

0

3

Васелиса написал(а):

В наш час дуже великий вибір інтернет магазинів де великий вибір техніки. Я свій мобільний купувала на Rozetka через те, що я до нього звикла. Якщо говорити про телефон, то я вже не вперше собі купую Samsung через те, що він для мене звичний, не хочу міняти на інші.

Мені також дуже подобається мобільний Samsung, єдине поки не можу визначитись з моделлю через те, що їх з'явилося дуже багато. Поки читаю відгуки, та дивлюсь відео огляди, щоб визначитись.

0

4

Мурка написал(а):

Привіт всім! Хочу купити собі новий смартфон, але не можу ніяк визначитись з брендом і моделлю. Порадьте мені хороший мобільний телефон, і де найкраще його купувати, щоб не переплачувати.

Доброго вечора! Я собі недавно оновлював смартфон, старий відав мамі. Купував я Смартфон SAMSUNG Galaxy M32 6/128GB Black (SM-M325FZKGSEK), в надійному інтернет магазині https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/ де дуже великий вибір техніки, і часто діють різні акції та знижки.

При купівлі смартфона для мене було важливо щоб було багато пам'яті, а в ньому 128 Gb, камера 64 Мп. По всім параметрам від для мене ідеальний, і на нього була дуже не погана знижка.

https://forumupload.ru/uploads/0019/d3/cd/240/t233867.jpg

0

5

Лично меня полностью устраивает смартфон бренда Сяоми. У меня Нот 9 и работает устройство отлично, хоть уже и не новое. Цена-качество идеальное соотношение.

0


Вы здесь » путь к успеху » Компьютеры и другая электроника » Купівля смартфона


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz