путь к успеху

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » путь к успеху » Домашний очаг » Підкажіть який букет подарувати своїй половинці?


Підкажіть який букет подарувати своїй половинці?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хлопці, які найнезвичайніші букети ви дарували своїм другим половинкам? У мене взагалі немає ідей. Дарую тільки троянди та ромашки)) Чим ще можна порадувати? Дякую за підсказки.

0

2

А ви запитаєте свою дівчину, які ще квіти їй подобаються. Думаю, вона вам підкаже і буде простіше:) А так, пройдіться квітковими магазинами, можливо вам там підберуть букет з рідкісних і незвичайних квітів.

0

3

Так, мабуть, пройдусь, можливо в якихось магазинах є рідкісні види квітів. Правда, не уявляю, скільки вони можуть коштувати! Куди краще піти у Львові насамперед? Де не дуже дорогі ціни.

0

4

ProTexnik написал(а):

Хлопці, які найнезвичайніші букети ви дарували своїм другим половинкам? У мене взагалі немає ідей. Дарую тільки троянди та ромашки)) Чим ще можна порадувати? Дякую за підсказки.

Вітаю! Можна навіть нікуди не ходити! Зайдіть на сайт магазину KVITNA, там такий вибір букетів шикарний, що думаю не проблема буде знайти підходящий. Хоч щодня різні квіти дарувати :) Ось, наприклад, мені подобаються як виглядають букети із сухоцвітів https://kvitna.ua/collection/bouquets-of-dried-flowers
Вони стоять дуже довго і не втрачають вигляду. Та й зовні якраз незвичайні, як ви й хотіли. З магазину є доставка на деякі види букетів, а там від 100 грн залежно від району. На сайті є інформація про ціни та доставку, перегляньте.
https://i.postimg.cc/HnLMkWWX/0247.jpg

0


Вы здесь » путь к успеху » Домашний очаг » Підкажіть який букет подарувати своїй половинці?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz