путь к успеху

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » путь к успеху » Домашний очаг » Двокамерний холодильник в Одесі


Двокамерний холодильник в Одесі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я хочу придбати двокамерний холодильник з сухим заморожуванням в Одесі, мій бюджет становить 30 тисяч гривень. Будь ласка, поділіться перевіреними варіантами, пропонуйте онлайн магазини.

0

2

Можу порекомендувати холодильник від виробника ЛЖ, але вибір конкретної моделі залишаю за вами. Модель, яку ми купували, може вже не випускається. Рекомендую зайти до магазину та поспілкуватися з продавцями.

0

3

У мене немає часу ходити по магазинах, а продавці зацікавлені лише в продажі та часто пропонують дорожчі варіанти. Я звернувся на форум, щоб отримати поради від звичайних людей.

0

4

ProTexnik написал(а):

Я хочу придбати двокамерний холодильник з сухим заморожуванням в Одесі, мій бюджет становить 30 тисяч гривень. Будь ласка, поділіться перевіреними варіантами, пропонуйте онлайн магазини.

Ми купили великий двокамерний холодильник в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/holodilniki/ Samsung RB38T676FB1 коли була чорна п'ятниця на сайті інтернет-магазину Алло. Модель має сухе заморожування No Frost, в морозильній камері є окремі ящики для овочів, фруктів, м'яса та риби.
У холодильній камері є можливість вільно розмістити кілька каструль, а також ящики для овочів та фруктів. На дверцях 4 полки, на яких ми зберігаємо яйця, майонез, кетчуп, молоко та йогурт.
https://skr.sh/i/260423/0SILcHfa.jpg

0


Вы здесь » путь к успеху » Домашний очаг » Двокамерний холодильник в Одесі


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz